بيانيه مشترک در محکوميت جنايت اسيدپاشی(کانون کنشگرايان ايران ، آزادگان نروژ ، حزب سکولار دمکرات)

بيانيه مشترک در محکوميت جنايت اسيدپاشی(کانون کنشگرايان ايران ، آزادگان نروژ ، حزب سکولار دمکرات)

دوم آبان ماه 1393

بيانيه مشترک در محکوميت جنايت اسيدپاشی

farakhan asid2

 هم ميهنان
باری ديگر حکومت اسلامی حاکم بر ميهنمان جنايتی ديگر را مرتکب شد و به مانند هميشه ماهيت خشن و ضد بشری خود را با جنايت اسيدپاشی به روی بانوان آشکار نمود.
اسيدپاشی به روی بانوان همچون ديگر جنايات اين رژيم از نظر ما محکوم و نابخشودنی است. همه ما می دانيم که تعليمات و فرهنگ تحميلی اين رژيم عامل اصلی اينگونه اعمال شنيع و ضدانسانی است. سردمداران جمهوری اسلامی ، با استفاده از بلندگوهای حکومتی ، شبانه روز در تلاشند که فرهنگ خشونت را به نام امر به معروف و نهی از منکر ترويج و تحميل کنند. بديهی است که تحت تاثير تعليمات سردمداران رژيم و مخصوصا شخص ولی فقيه «علی خامنه ای» اوباش روانی بخود اجازه انجام اينچنين جناياتی را بدهند.
ما با حمايت از فراخوان مردم اصفهان ، تهران و ديگر شهرهای ايران به تظاهرات اعتراضی و اعتصاب ، جنايت هولناک اسيدپاشی حکومتی و همچنين حکم به اعدام ريحانه جباری را محکوم می کنيم و از همه انسان دوستان می خواهيم که با مردم هميشه در صحنه و مبارز همگام بشوند. حرکتهای اعتراضی مردم همواره نشان داده اند که اين رژيم هيچگونه مشروعيت و مقبوليتی نداشته و آرزويی به جز سرنگونيش در ذهن ايرانيان نيست.

کانون کنشگرايان ايران ، آزادگان نروژ ، حزب سکولار دمکرات
دوم آبان ماه 1393

 

bayaniyeh

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *