بیانیه جمعی از زندانیان بند سیاسی رجایی شهر به مناسبت روز جهانی غذا

بیانیه جمعی از زندانیان بند سیاسی رجایی شهر به مناسبت روز جهانی غذا

تاریخ:

وحید اصغری، رسول بداقی، حشمت الله طبرزدی، بهنام ابراهیم‌زاده و خالد حردانی به مناسبت روز جهانی غذا نامه‌ای نوشته‌اند که یک نسخه از آن در اختیار این خبرگزاری قرار گرفته است.

متن کامل این نامه را در زیر می‌خوانید:

در هنگامی که جنگ‌ها شعله ورند و گروههای تروریستی با افراطی‌گری در جای جای این دنیا در صدد انتقام گیری از مردم برآمده‌اند، و درهنگامی که امنیت غذایی مردم آفریقا، آسیا و آمریکای لاتین به طور روز افزون در خطر است، و درهنگامی که هرشب دومیلیارد نفر بدون شام سر بربالین می‌گذارند.

درهنگامی که سالیانه میلیون‌ها کودک و زن بی‌گناه که آسیب پذیر‌ترین قشر درهنگام وقوع قحطی‌ها و جنگ‌ها هستند جان خود را به خاطرعدم دسترسی به غذا از دست می‌دهند، و درهنگامی که خشکسالی، قحطی، سیل، زلزله و دیگر بلایای طبیعی در نقطه نقطه زمین مردم بی‌شمار را آواره و گرسنه ساخته‌اند، و درهنگامی که قوانین و سیاست‌های دیکتاتور‌ها و جنگ‌های داخل عراق، سوریه، سومالی، نیجیریه، چاد، سودان، افغانستان و… شمار روز افزون گرسنگان جویای غذا را افزایش قابل توجهی داده‌اند.

و درهنگامی که انزوا طلبی حکومت‌های بلندپرواز ومنزوی برخلاف پروپاگاندای دولتی که خواهان ساختن یک بهشت در اذهان مردم جهان از این کشورهاست، سبب گرسنگی کشاندن و سوء تغذیه مردم داخل این کشور‌ها شده است.

ما زندانیان سیاسی بند سیاسی زندان رجایی شهر کرج خواهان اتحاد همه جانبه و بی‌منازعه همه شرکت‌ها، دولت‌ها و مردم جهان در مورد کمک رسانی به گرسنگان جهان از طریق اصلاح و به روز رسانی سیاست‌ها و قوانین مربوطه شرکت‌ها و دولت‌ها، همکاری با «برنامه جهانی غذا» سازمان ملل متحد، تغییر و اصلاح سیستم‌ها و عاملان ایجاد این شرایط، مشارکت در کمپین‌های آگاهی رسانی و تبلیغاتی روز جهانی غذا و در ‌‌نهایت کمک‌های فکری اندیشمندان و متفکران برای ریشه زدایی از شرایط اسفناک فعلی حاکم بر جهان هستیم.

وحید اصغری- رسول بداقی- حشمت الله طبرزدی- بهنام ابراهیم زاده- خالد حردانی

زندان رجایی شهر کرج

مهرماه۱۳۹۳

Foto: ‎بیانیه جمعی از زندانیان بند سیاسی رجایی شهر به مناسبت روز جهانی غذا

خبرگزاری هرانا – وحید اصغری، رسول بداقی، حشمت الله طبرزدی، بهنام ابراهیم‌زاده و خالد حردانی به مناسبت روز جهانی غذا نامه‌ای نوشته‌اند که یک نسخه از آن در اختیار این خبرگزاری قرار گرفته است.

ادامه مطلب »»»

https://hra-news.org/fa/letters/b-3‎